Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Moda fetish yapan bayan escort

  • Liste: 30 Ağustos 2016 13:43

Açıklama

Her erkek cinsel yaşamında aynı şeyleri istemez. Bir çok erkek, çok daha farklı şeyler talep eder ve bu talep ettiği şeylerinde kadınlar tarafından en iyi şekilde sunulmasını ister. Ne yazık ki bu her kadın tarafından da tam olarak sunulamaz. Ben bu durumu ortadan kaldıran ve tabuları tamamen yıkan bir düzende sizlere gerçekten istediğiniz o hazzı ve farklı duyguları en kısa süre de size sunuyorum.

Adım Asuman ve henüz daha 22 yaşında bir kadınım. Cinsel hayatımda her şeyi deneyerek öğrendim ve her seferinde çok daha farklı duyguları denemeye açık durumdayım. Hayatımda tek şey eğlenmek ve mutlu olmak. Bu nedenle kendimi sadece eğlence odaklı bir sürece dahil ediyorum. Bu nedenle eğlenmek ve mutlu bir gece yaşamak benim için çok önemli. Haliyle siz değerli beyler arasından doğru kişiyi büyük bir seçim ile kendime ayırıyorum.

Özel ve fetiş bir geceye ne dersiniz?
Benim için fetiş duygular büyük önem taşır. Hayatımda hiç bir şekilde sınır yoktur ve her türlü fetiş duyguya hazırım. Bu nedenle daha iyi bir sürece dahil olmak ve kısa süre içerisin de daha fazla haz almak için evimde özel bir fetiş köşem vardır. Korkmadan bazı acıları zevkle harmanlayarak etkin bir gece yaşamak istiyorsanız benimle bu odada kısa süre içerisin de buluşabilirsiniz.

İlan Referans ID: 55557bad773be777

Etiket Yok

2317 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar