Maltepe güzel vakit geçirebileceğiniz escortun ferah ortamı

  • Liste: 21 Eylül 2016 22:47

Açıklama

Bana birileri eğer benle yemek yer misin dese cevabım kesinlikle hayır olurdu! Erkek dediğin gözlerimin içine baktığında kalbimi titretmeli ve beni elde etmeye çalışmaktansa elde etmeli. Maço erkekleri çok seviyorum, özellikle de bakımlı, temiz ve ilişkide korunanları.

Esmer sarışın diye ayıranlara gıcık oluyorum aynı zamanda da iki şekilde de çok yakışıklılar gördüm beni benden alan ama maalesef ne kadar yakışıklı bulsam da ruhen ya çok naif ya da kesinlikle kalan olan erkeklerle de tanıştım.

Sana bir teklifim var. Eğer benle tanışmak ve güzel zamanlar geçirmek istersen senin için bir günümü ayırabilirim kocaman hem de gecesi de içerisinde. Tam bir gün boyunca senin olacağım, gündüz benim, gece senin. Gece ne istersen yapalım ama gündüz ben eğlenmek istiyorum, şehrin en güzel mekânlarında içkimi yudumlamak, kendimi kıvrak dansların ritminde kıpırdanırken bulmak ve daha güzel bir çok şey. Elbette tüm danslarımı senin için edeceğim.
Erkekler ile zaman geçirmeyi ben de seviyorum, ben sende olmasını istediğim her şeyi saydım eğer sen de benle 23 yaşındayım, hafta içi genelde okulda olduğum için gündüz çıkamam ama senle hafta sonu güzel zamanlar geçirebilirim. Olgun erkeklerden hoşlanan birisiyim, sarışın ve dalgalı saçlarım var. İnce belli bir bayanım ve kesinlikle minyon bir güzelliğim. İşte beni tanıdım, sanırım senin için yeterli, eee daha ne olacaktı ki?

1370 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar