Levent ela gözlü çıtır escort kız

  • Liste: 8 Ağustos 2016 17:06

Açıklama

Gözümden şu ana kadar bir çok insan düştü, hepsi düşerken o kadar çok yara aldılar ki tekmelememe gerek kalmadı. Beni de alıp götürmelerine izin vermedim. Çünkü onlar kadar seviyesiz değilim. Anlatacaklarım tamamen beni anımsatan, başımdan geçen çoğu olayın yansıması gibi adeta. Göbek adım Gönül, 1.67 boyundayım ve 52 kiloyum. Kilom boyuma göre çok normal ve hemen hemen çoğu kadından daha seksiyim.

21 yaşındayım, bu yaşıma kadar bir çok olayla karşılaştım diyebilirim. Karakter olarak yaşadığım olaylardan nasibimi aldım. Baskın karaktere sahip oldum bir anda. Bu yüzden hobi olarak futbol maçı izlemek ve en başta da fitness yapmak geliyor. Kalçalarımı fitness sayesinde büyüttüm ve büyütmeye devam ediyorum. Çok dolgunlar, tatmak için can atacaksın adeta.

Sabahları erken kalkıp mutlaka kahvaltımı yaparım. Kahvaltısız bir gün düşünemem çünkü güne nasıl başlarsan öyle devam edersin. Kahvaltı bana hayatım boyunca en fazla disiplinli olduğum zamanları hatırlatıyor ve yetişmeme yardımcı oluyor. Gözlerimin rengi ela, ilişki sırasında dışarıya doğru baktığımı görürseniz göz renklerimi ayırt edebilirsiniz. Beni becerirken çok fazla ses yapıyorum bu benim zevk aldığımı gösteriyor, lütfen beni fazla bağırtmayın zevkten siz de bayılabilirsiniz. İlanımda telefon numaralarım mevcut, beni ararsanız randevu alabilirsiniz.

1250 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar