Bu escort kızlara gönlünüzü kaptırabilirsiniz

  • Liste: 15 Ağustos 2016 14:02

Açıklama

Gönül işleri her zaman doğru yolda gitmeyebiliyor. Belirli bir süreden sonra partneriniz mutlaka sizden bir şeyler istemenin derdine düşebiliyor. Siz de ona istediğini vermeyince konuyu ayrılma konusuna kadar getirebiliyor. Ben buna karşı olduğumdan dolayı şu ana kadar hiç kimseyle ciddi olarak görüşmüşlüğüm olmamıştır.

Göbek adım Esme, ismim biraz ilginç gelebilir. Esme farsçada pembeli anlamına geliyormuş. Ben de ismime uyarak giysilerimi, çantamı ve cüzdanlarımı genelde pembe renk seçiyorum. Kendimi farklı hissetmemi sağlıyor ve özgüvenimin bir kez daha yenilendiğinin bilincine varıyorum. Diğer insanların ne dediği, hakkımda ne konuştukları benim için hiç önemli olmayabiliyor. Erkekler konusuna gelirsek, kadınlara nasıl davranacağını geçtim, nasıl yaklaşılacağına dair en ufak bir fikri bile olmayan beyefendileri şimdiden uyarıyorum. Görüşmelerime gelirken bir kaç bilgi sahibi olduktan sonra gelmelerinde fayda olabileceğini düşünüyorum. Çünkü ben böyle durumlara acayip özen gösteren bir bayanım. Karnım çok çabuk acıkır, yemek yedikten bir süre sonra iştahım fazla olduğundan dolayı tatlı da isteyebilirim bir anda.

Görüşmelerimi genel olarak kendi evimde yapıyorum. Ama istenirse eğer, partnerimin evine de geliyorum. O da olmaz diyen varsa en az dört yıldızlı otellerde görüşmelerimi yapıyorum. Kendimi anlatma fırsatım pek olmadı fakat görüştüğümüzde benim hakkımda ne merak ediyorsan hepsini anlatabilirim hiç sıkılmadan.

1197 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar