Beykoz kaliteli hizmet sunan escort kız

  • Liste: 18 Ağustos 2016 09:35

Açıklama

Merhaba ,ismim Sena tabi ki bu kullandığım takma adım. Mesleğim itibari ile takma ad kullanmak zorunda kalıyoruz. Aslen Diyarbakırlıyım fakat Samsun’da ikamet ediyorum. Samsun gerçekten güzel bir şehir burada her fırsat var. Konumuza dönecek olursak boyum 1.75 kilom 70 balıketli bir fiziğim olduğunu söylerler. Şuana kadar benden memnun olmayan pek görülmedi rastlanmadı.

Beni görenin bir daha unutacağını sanmıyorum çünkü bendeki göğüslerin kainatta bulunacağını sanmıyorum. Doğduğum il itibari ile yemeğe biraz fazla düşkünüz. Bundandır ki her zaman doğal ve organik tercih ederiz her zaman doğal kaynaklarla beslendiğimiz için bu da bizim fiziğimize pozitif yönde bir etki veriyor. Yanaklarım elma kırmızısı dudaklarım kiraz gibi saçlarım adeta at kuyruğu gibi asil durur. Bizdeki güzellik anne tarafından geliyor. Sadece Karadeniz bölgesinde hizmet vermekteyim diğer illeri pek ilgim çekmiyor ne yazık ki burada kazandığımız bana yetiyor açıkçası. Burada ki beylere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyorum. Karadeniz insanı haşin ve sert yürekli insanlardır zaten. Onların gölgesi bile yetiyor ilişki sırasında. İlişki anında bazen çok zorluk çekiyorum erkeğimin hızına yetişmek için çok gayret gösteriyorum bana yol gösteren biri olsa çok fena olmazdı.

Neden bu siz olmayasınız ki kendine güvenen ve taşıyabilen erkekler profilime tıklamasını öneriyorum sizleri ve sizin ufaklığı evime davet ediyorum güzel bir gece geçirmek için can atıyorum. Fotoğraflarıma tıklamadan geçmeyin derim iyi geceler kibar ve yakışıklı beyler aletinize iyi bakın.

1283 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar